RPG Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Virtualusis Poterio pasaulis.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Registruojamės, žmonės! Labai reikia mokinių (Varnių, švilpių ir grifų). Mokytojų taip pat yra trūkumas. Apie MM iš vis nekalbu.

 

 Kate D.

Go down 
AutoriusPranešimas
Kate Denali
Klastūnyno mokinys.
Klastūnyno mokinys.
Kate Denali


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2009-12-31

Kate D. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kate D.   Kate D. I_icon_minitimeKv. 12 31, 2009 1:37 pm

1. Vardas ir pavardė. Kate Denali.
2. Lytis. Moteriška.
3. Amžius. 16 metų.
4. Tautybė. Mama italė, tėtis prancūzas.
5. Šeima. Neturiu.
6. Kraujas [grynakraujis, puskraujis, žiobarų kilmės]. Grynakraujė.
7. Koledžas [suaugę rašo buvusį]. Dar nežinau.
8. Kursas [suaugę rašo pareigas]. Šeštas.
9. Lazdelė. Dar nenusipirkau.
10. Augintinis. Nenusipirkau.
11. Baimės. Neturiu baimių.
12. Charakterio bruožai. Greit įsžeidžiu, kartais pikta, kartais draugiška, kartais net isteriška. Žodžiu, nenuspėjama.
13. Trumpa istorija gyvenimo, iki dabar. Niekada neatsiminiau tevų veidų. Jie mane paliko gatvėj, vežime, po kelių dienų kai gimiau. Patys kažkur pasaulyje dar dabar bastosi. Žodžiu, užaugau žiobarų šeimoje. Folkneren'ų šeimoje. Buvau Kate Folkneren. Niekaip nesupratau kas man darosi. Elgiausi keistai, tiesiog negalėjau pakęst Folkneren'ų, nors jie elgėsi su manim kaip su tikra dukra. Aš maniau, kad jie tikri mano tėvai. Bet nekenčiau jų. Nemėgau. Norėjau, kad mano tėvai būtų kas nors geriau nei ta šeimynėlė. Galiausiai, kai man suėjo šešeri, mano netikra mama pasakė, jog aš neesu jų vaikas. Folkneren'ai manė jog ši žinia mane priblokš. Bet taip nenutiko. Aš, atvikščiai, apsidžiaugiau. Pradėjau svajot, jog mano tėvai gražūs, stiprūs ir turi įpatingų galių kaip kad aš turiu. Mano galios - valdyti daiktus. Akimis, mintimis, rankų mostais, bet kuo galiu kilnot ir t.t. daiktus. Tai man patiko. Tai man buvo panašu į žaidimą. Mano žaidimai buvo keisti. Vienas iš jų, tai buvo sviest mintimis peilius į netikrą tėti. Norėdavau jį sužalot. Jei pataikydavau kur nors - taškas man. Jei ne - taškas įtėviui. Folkneren'ai manęs bijojo. Aš jų nė kiek. Jaučiau,jog esu stipri ir jie manęs bijo. Man tai patiko. Elgiausi su jais taip kaip man užplaukdavo. Esu patyrusi daug nuotikių. Bet vienas iš jų - laiškas iš Hogvartso. Vieną dieną aš stovėjau virtuvėj ir žiūrėjau pro langą. Žinojau, tiesiog žinojau, jog tuoj kažkas atvyks. Tolumoje pamačiau pelėdą. Ji kažką nešėsi, tik gerai neįžiūrėjau ką. Bet šeštasis jausmas man sakė, jog tai skirta būtent man. Buvau teisi. Pelėda, atrodo, lėtai artėjo prie virtuvės lango. Aš kantriai laukiau. Tuomet pamačiau, jog ji nešasi laišką. Netgi įžiūrėjau ant jo užrašytą Folkneren'ų adresą, o šalia jo - mano vardas. Kitos merginos mano vietoj tubūt butų buvusios priblokštos. Bet man taip nebuvo. Aš pripratusi prie keistenybių, tad ši pelėda - vieną iš jų. Galiausiai pelėda atsargiai nutūpė ant palangės ir snapu patukseno į langą. Aš atidariau langą stengdamasi nenutrenkt su juo pelėdos. Tuomet paėmiau iš jos laišką. Perskaičiau jį. Taip čia ir atsidūriau.
14. Foto [spoileryje meskit].

Kate D. Blueey10
Kate D. Umbrel10
Atgal į viršų Go down
 
Kate D.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kate Denali 8 saugykla

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
RPG Potter :: Svarbiausios temos :: Naujienos :: Novelės-
Pereiti į: